O nas

Kompleksowo dla branży budowlanej

Kompleksowo dla branży budowlanej

B plus B na rynku dystrybucji budowlanej działa już od ponad 30 lat, oferując swoim klientom najwyższej jakości materiały chemiczno - budowlane w 7 oddziałach zlokalizowanych w całej Polsce. Naszymi odbiorcami są firmy handlowe, inwestorzy, a także duże firmy wykonawcze. To właśnie z myślą o nich rozwijamy sprzedaż hurtową.

Mając na uwadze komfort oraz zadowolenie naszych klientów oferujemy profesjonalne doradztwo w wyborze produktów. Nieustannie poszerzamy asortyment o nowe wyroby wiodących polskich oraz zagranicznych producentów materiałów budowlanych. Jesteśmy dystrybutorem produktów marek takich jak: Henkel, Megaron, Arsanit, Baumit, Izolex, Atlas, Blue Dolphin oraz wielu innych. Naszym priorytetem jest dbałość o ich najwyższą jakość. Doskonała organizacja oraz logistyka pozwalają nam na realizację zamówień już w 48h od momentu ich złożenia.

Profesjonalizm, wysoki standard obsługi oraz partnerskie relacje z klientem to istotne elementy naszej działalności. Naszym nadrzędnym celem jest ciągły rozwój, co zostało docenione w prestiżowych rankingach.

Możemy pochwalić się nagrodami Gazele Biznesu przyznawanymi przez wydawcę Pulsu Biznesu dla najprężniej rozwijających się firm. Gazele zdobywamy co roku, od edycji 2005. Otrzymaliśmy także wyróżnienie w rankingu Diamenty miesięcznika Forbes 2010.

Zapraszamy do naszych oddziałów.

Warto nam zaufać

Profesjonalizm wyróżnia naszą markę

Szeroki asortyment produktów

Szeroki asortyment produktów

Nieustannie się rozwijamy, poszerzając tym samym asortyment, który dobieramy z dbałością o jego jakość i każdy szczegół.

Błyskawiczna realizacja zamówienia

Doskonała organizacja oraz stała dostępność towarów budowlanych sprawiają, że produkty trafiają do naszych klientów błyskawicznie.

Fachowe  doradztwo

Fachowe doradztwo

Nasza kadra to specjaliści w zakresie materiałów budowlanych. Służą fachową pomocą i wiedzą przy każdym zamówieniu.

Jesteśmy  nagradzani

Jesteśmy nagradzani

Jesteśmy laureatami prestiżowych nagród dla biznesu przyznawanych przez Puls Biznesu oraz miesięcznik Forbes.

Nasze oddziały

Działamy lokalnie, jesteśmy tam, gdzie Ty