27.06.2023

Technologia przyszłości Baumit ALL IN Beton B25

Baumit ALL IN Beton B25 to pierwsza na rynku budowlanym sucha mieszanka betonowa, którą w całości, wraz z workiem, można umieścić w betoniarce z wodą lub pojemniku do mieszania zapraw.

Dzięki nowatorskiej metodzie pakowania nie ma potrzeby wysypywać zawartości z worka, ponieważ opakowanie samoistnie i w krótkim czasie rozpuści się podczas mieszania z wodą, dodatkowo wzbogacając zaprawę o włókna celulozowe. Sam proces jest o wiele prostszy od standardowej metody, a dodatkowo nie generuje kurzu i odpadów.
Zaprawa betonowa wykonana z użyciem mieszanki Baumit ALL IN Beton B25 cechuje się uniwersalnością, dlatego można ją wykorzystać zarówno wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz – do różnego rodzaju prac betoniarskich, na przykład wykonania murków, daszków i wielu innych elementów małej architektury oraz montażu słupków, pergoli lub elementów ogrodzeń oraz prac naprawczych. Możemy ją wykorzystać także do podkładów betonowych czy wykonywania posadzek w pomieszczeniach gospodarczych, piwnicach czy garażach. Wysoka wytrzymałość mechaniczna produktu w połączeniu z jego odpornością na działanie wilgoci i mrozu sprawia, że betonowe elementy znajdujące się na zewnątrz posłużą przez wiele lat.

WŁAŚCIWOŚCI:  
- w rozpuszczalnych workach – brak odpadów
- wzmocniony naturalnymi włóknami
- szybsza, łatwiejsza i zdrowsza praca - mniej pyłu przy mieszaniu
- wysoka wytrzymałość na ściskanie ≥ 25 MPa
- do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków
- mrozoodporny i wodoodporny (po związaniu)
- chroni zdrowie i środowisko - bardzo niska emisja LZO (VOC)

PARAMETRY TECHNICZNE:
- zużycie: ok. 20 kg/m²/10mm
- wydajność: ok. 15 l gotowej zaprawy z 1 worka (30 kg) 
- zapotrzebowanie wody: od 3 do 3,3 L/30kg

Beton ALL IN B25 do kupienia w naszych oddziałach w Krakowie-Modlnicy, Pszczynie oraz Toruniu.