23.08.2023

PLASTIMUL 2K SUPER bitumiczna pewność uszczelniania teraz w nowym opakowaniu

Informujemy, iż znana i ceniona przez wykonawców dwuskładnikowa hydroizolacja bitumiczna PLASTIMUL 2K SUPER marki MAPEI dostępna jest już w nowym opakowaniu.

PLASTIMUL 2K SUPER jest dwuskładnikową, wysoce wydajną hydroizolacją bitumiczną zawierającą wypełniacz z kuleczek polistyrenowych, charakteryzującą się niskim skurczem i wysoką elastycznością. Po utwardzeniu tworzy powłokę wodoszczelną o wysokiej elastyczności. Wydajność produktu jest o około 40% wyższa w porównaniu do normalnych, dwuskładnikowych powłok bitumicznych. PLASTIMUL 2K SUPER jest także bezrozpuszczalnikowy, nie wydziela zapachu, jest ekologiczny, łatwy w nanoszeniu i obróbce oraz odporny na agresywne substancje obecne w gruncie. Dzięki tiksotropowej konsystencji może być łatwo nanoszony na powierzchnie poziome i pionowe przy użyciu pacy płaskiej lub zębatej, albo natryskowo przy użyciu pompy perystaltycznej, charakteryzuje się także wysoką przyczepnością do suchych i lekko wilgotnych podłoży.

Emulsja MAPEI przeznaczona jest do wykonywania izolacji przeciwwodnych powierzchni pionowych i poziomych elementów z betonu i cegły, poddanych obciążeniom dynamicznym, produkt może być nanoszony przy niskiej temperaturze i wysokiej wilgotności środowiska.

PLASTIMUL 2K SUPER stosowany jest do:
▪ zewnętrznej hydroizolacji fundamentów, piwnic, podziemnych garaży;
▪ hydroizolacji ścian nośnych;
▪ hydroizolacji balkonów i patio poprzez rozłożenie mat ochronnych izolujących podkład od jastrychu (w takim przypadku przed ułożeniem podłogi zaleca się naniesienie na powierzchni jastrychu warstwy
ochronnej wykonanej z Mapelastic).

DANE TECHNICZNE:
- postać: pasta
- temperatura nakładania: od +5°C do +30°C
- proporcje mieszania: składnik A:składnik B = 16,9:6
- maksymalny czas użytkowania: ok. 3 godzin
- czas schnięcia: ok. 2 dni
- zużycie: 0,8 kg/m² na 1 mm grubości warstwy, w zależności od rodzaju podłoża
- opakowania: wiaderka 22,9 kg (A+B).

Wysokiej jakości produkty marki MAPEI dostępne są w naszym oddziale w Szczecinie.