22.06.2023

Lateksowy duet do wnętrz marki MOLEKO

Miło nam poinformować, iż do oferty marki MOLEKO wprowadziliśmy ponownie farbę lateksową, ale tym razem wraz z gruntem, który idealnie współgra z naszą powłoką. 

Użycie produktów tego samego producenta da nam pewność, że farba będzie doskonale przylegać do podłoża, a po czasie nie będzie odchodzić od ściany.

Farba lateksowa MOLEKO 10L to biała, matowa emulsja przeznaczona do dekoracyjnego malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń. Nie chlapie podczas malowania zapewniając wysoki komfort pracy. Charakteryzuje się dobrym kryciem oraz trwałą, odporną na szorowanie jednolitą powłoką. Optycznie maskuje drobne niedoskonałości podłoża. Idealna do malowania powierzchni tynków mineralnych i gipsowych, płyt gipsowo-kartonowych, cegieł itp. wewnątrz pomieszczeń.

Grunt lateksowy MOLEKO 10L to biała emulsja podkładowa przeznaczona do malowania wstępnego. Zawiera drobne wypełniacze kwarcowe, które tworzą delikatną strukturę. Dzięki specjalnej recepturze grunt nakłada się grubą warstwą, co zapewnia doskonałe krycie, niwelując przy tym różnice w barwie, chłonności i fakturze podłoża. Produkt wnikając w podłoże zwiększa przyczepność farby nawierzchniowej jednocześnie zmniejszając jej zużycie. Radykalnie obniża koszty malowania, ograniczając liczbę niezbędnych warstw farby nawierzchniowej. Doskonale nadaje się do pierwszego malowania płyt gipsowo-kartonowych oraz podłoży takich jak: zaprawy cementowe, cementowo-wapienne, drewno i materiały drewnopochodne. Polecany do wymalowań wewnątrz pomieszczeń, do obiektów mieszkalnych, przemysłowych oraz użyteczności publicznej.

Chcesz wiedzieć więcej o naszych nowościach? Kliknij tutaj: https://moleko.pl/