18.04.2023

Kolejne nowości MOLEKO!

Informujemy, iż niezbędne podczas prac wykończeniowych, najwyższej jakości taśmy budowlane wzbogaciły portfolio produktów marki MOLEKO.

Do naszej oferty dołączyły: taśma akustyczna, taśma flizelinowa oraz taśma maskująca PREMIUM UV 14.

TAŚMA AKUSTYCZNA (antracytowa) to taśma samoprzylepna bez przekładki z papieru silikonowanego. Powszechnie wykorzystywana do wykonywania różnego rodzaju uszczelnień i wygłuszeń w branży budowlanej, szczególnie w konstrukcjach obwodowych oraz profilach przyściennych sufitów, podłóg oraz ścian. To także jeden z najlepszych materiałów przeznaczonych do uszczelniania połączeń pomiędzy ściankami działowymi a konstrukcją, a także przy mocowaniach płyty dachowej za pomocą łącznika. Taśma akustyczna MOLEKO zapobiega wibracjom i drganiom oraz tłumi hałasy.
Dostępne rozmiary: 30; 50; 70 mm x 30 mb.

TAŚMA FLIZELINOWA (biała) to taśma z włókna szklanego stosowana w pracach remontowo-budowlanych przy łączeniu płyt gipsowo-kartonowych. Charakteryzuje się doskonałą zatapialnością w masach gipsowych. Taśma nie tylko doskonale wzmacnia łączenia, ale też maskuje pęknięcia i ubytki w tynkach.  Wyjątkowo dobra przyczepność taśmy i wytrzymałość na rozciąganie, zapewnia stworzenie gładko wykończonych łączeń.
W ofercie w rozmiarze 50 mm x 25 mb.

TAŚMA MASKUJĄCA PREMIUM UV 14 (zielona) to uniwersalna, wysokiej jakości taśma papierowa pokryta impregnatem przeznaczona do prac malarsko – lakierniczych oraz wykończeniowych, szczególnie polecana do pracy przy tynkach maszynowych. Taśma charakteryzuje się doskonałą przyczepnością do powierzchni oraz sprawia, że farba nie podcieka, co pozwala uzyskać czyste i równe linie. Ponadto produkt nie przywiera i nie pozostawia śladów kleju. W taśmie został zastosowany innowacyjny system pokrycia nośnika klejem solvent (kauczuk naturalny), co w efekcie daje możliwość aplikacji w każdych warunkach i jest dostosowany do niskich i wysokich temperatur.
Dostępna w rozmiarach: 38; 50 mm x 50 mb.

Więcej informacji na temat taśm budowlanych MOLEKO wraz z dokumentacją znajdziecie Państwo na stronie: https://moleko.pl/