19.10.2023

ALE NOWOŚĆ! ALE AKRYL!

Informujemy o wprowadzeniu do naszej oferty produktowej dwóch nowości marki ATLAS, a są to LEKKI AKRYL 300 ml oraz ELASTYCZNY AKRYL UNIWERSALNY 280 ml.

Nowe uszczelniacze stanowią idealne uzupełnienie prac gipsowych i malarskich - pod każdy rodzaj farby.

ATLAS LEKKI AKRYL to łatwa w aplikacji, idealnie biała, plastyczno-elastyczna masa uszczelniająca. Gwarantuje łatwe i szybkie szpachlowanie oraz wygładzanie uszczelnień przeznaczonych do malowania wewnątrz pomieszczeń. Po utwardzeniu akryl można szlifować papierem ściernym. Oprócz tego, daje się malować mokro na mokro już po 1 minucie od nałożenia. Dodatkowo wykazuje idealną przyczepność do podłoży porowatych: tynków gipsowych, płyt gipsowo-kartonowych, podłoży tradycyjnych (cementowe, cementowo-wapienne itd.), sztukaterii, drewna, tworzyw sztucznych. Nie zawiera rozpuszczalników, praktycznie bezwonny, neutralny chemicznie - nie powoduje korozji metali. Produkt cechuje wyjątkowo krótki czas obróbki - ok. 5 minut. Wydajność z jednego opakowania to 12 m, przy szerokości spoiny 5 mm (zużycie ok. 100 ml/4 m).

ATLAS ELASTYCZNY AKRYL UNIEWERSALNY to szybkoschnący, plastyczno-elastyczny uszczelniacz, dostępny w kolorze białym, z możliwością szybkiego pokrycia farbą. Posiada bardzo dobrą przyczepność do wielu materiałów bez gruntowania, nawet gdy podłoże jest wilgotne. Powierzchnia akrylu może być malowana typowymi farbami do wnętrz. Produkt umożliwia malowania po krótkim czasie od aplikacji – ok. 30 minut (dla szerokości spoiny 5 mm). Ogranicza powstawanie pęknięć i rys. Cechuje go niski skurcz oraz wysoka odporność na temperatury od -25°C do + 80°C. Wydajność z jednego opakowania to około 11 m, przy szerokości spoiny 5 mm (zużycie ok. 100 ml/3,9 m).