13.09.2021

Akademia Profesjonalisty SOPRO - edycja jesień 2021

Ruszyły zapisy na jesienną edycję Akademii Profesjonalisty SOPRO.

Akademia Profesjonalisty to cykl całodniowych spotkań, w czasie których odbywają się kompleksowe szkolenia teoretyczne oraz warsztaty z zakresu prac okładzinowych. 

Jesienna edycja Akademii Profesjonalisty w 2021 roku będzie skupiać się na tematyce z zakresu „Nowoczesnej łazienki”. Program szkoleń skoncentruje się na nowoczesnych rozwiązaniach chemii budowlanej i ich praktycznym wykorzystaniu w czasie prac z szeroką paletą materiałów wykończeniowych. Eksperci Sopro zaprezentują, m.in. jak radzić sobie z odpływami podłogowymi, w jaki sposób poprawnie montować różnego typu okładziny ceramiczne, jakich narzędzi używać przy obróbce okładzin, czy też jak przygotować i uszczelniać podłoże.

Każdy uczestnik spotkania otrzyma unikatowy certyfikat, potwierdzający udział w Akademii, stanowiący cenny atut w trakcie rozmów ze zleceniodawcami. Ponadto, wszyscy wykonawcy otrzymają od Sopro i partnerów wydarzenia komplet materiałów szkoleniowych oraz zestaw akcesoriów przydatnych podczas wykonywanych prac glazurniczych. 

Miło nam poinformować, iż tegoroczna edycja Akademii Profesjonalisty jest bezpłatna. Aby wziąć udział w szkoleniu, należy wypełnić formularz znajdujący się pod www.akademiaprofesjonalisty.pl. Liczba miejsc na każdej Akademii jest ograniczona, a o zapisie decyduje kolejność zgłoszeń.