25.07.2022

Zaprawa uszczelniająca Ceresit CR 166 w nowym mniejszym opakowaniu!

Informujemy, iż Ceresit, znana i ceniona na świecie marka chemii budowlanej, wprowadziła nową, mniejszą pojemność dwuskładnikowej powłoki wodoszczelnej CR 166. 16 kg wersja w wiadrze to ta sama jakość składników, ale w mniejszym, poręcznym opakowaniu.

Ceresit CR 166 to dwuskładnikowa elastyczna powłoka wodoszczelna, wzmocniona włóknami Fibre Force, przeznaczona do uszczelniania i zabezpieczania przed wodą odkształcalnych i nieodkształcalnych podłoży mineralnych. Masa Ceresit CR 166 mostkuje rysy o szerokości ≥ 0,75 mm nawet w ujemnych temperaturach.
Może być stosowana na balkonach, tarasach (także wentylowanych), basenach, na ścianach i podłogach, jako warstwa hydroizolacyjna pod okładziny ceramiczne mocowane zaprawami klejącymi. Może być również używana do uszczelniania i zabezpieczania betonu, mokrych pomieszczeń, piwnic, konstrukcji podziemnych, garaży, zbiorników na wodę (także na wodę pitną), oczyszczalni ścieków i studni. Powłoka opóźnia proces karbonizacji i można ją stosować jako warstwę antykorozyjną, zabezpieczającą beton i żelbet przed zanieczyszczeniami, warunkami atmosferycznymi i agresywnymi substancjami rozpuszczonymi w wodzie (np. sole odladzające). Jest odporna na promieniowanie UV. Charakteryzuje się bardzo niską emisją lotnych związków organicznych.

WŁAŚCIWOŚCI:
- wysoce elastyczna i wzmocniona włóknami
- mostkuje rysy nawet w ujemnych temperaturach
- izolacja pod płytki ceramiczne
- układanie płytek już po 12 godzinach
- odporna na UV - zabezpiecza konstrukcje betonowe
- zredukowane pylenie
- współpracuje z taśmą uszczelniającą
- do nanoszenia pędzlem, pacą, wałkiem, natryskiem

DANE TECHNICZNE:
- baza: składnik A (2 x 6 kg) mieszanka cementów z wypełniaczami mineralnymi, modyfikatorami i włóknami 
            składnik B (2 x 2 L) wodna dyspersja polimerów
- temperatura stosowania - od +5 st. C do +30 st. C
- czas zużycia - do 60 minut
- zużycie - 3,5 kg/m2 przy 2 mm grubości

Produkt dostępny jest w naszych oddziałach w Czechowicach-Dziedzicach, Jarosławiu, Krakowie-Modlnicy, Pruszczu Gdańskim oraz Tarnowie.