9.07.2021

Wakacyjna promocja farb lateksowych Moleko

Już od teraz do 31 lipca br. lub do wyczerpania zapasów przy zakupie 2 opakowań farby lateksowej MOLEKO 10L, trzecia sztuka tej samej farby do kupienia za 1 zł!

Wakacje to najlepszy czas na przeprowadzenie prac malarskich. Dobra pogoda oraz wyjazdy urlopowe domowników sprawiają, że prace remontowe przebiegają bardzo sprawnie. Właśnie z myślą o wakacyjnym malowaniu, marka MOLEKO przygotowała wyjątkową promocję - przy zakupie 2 opakowań farby lateksowej 10L, trzecią sztukę tej samej farby kupimy za 1 zł.

Dlaczego warto skorzystać z promocji?

Kupujemy najwyższej jakości farbę, dzięki której odświeżymy każde wnętrze. Dodatkowo otrzymujemy farbę na pomalowanie ścian i sufitów za 1 zł.

Farba lateksowa posiada wysoką odporność na wielokrotne zmywanie i szorowanie, a gładka i matowa powłoka farby wyeksponuje strukturę podłoża. Farba przeznaczona jest do dekoracyjno-ochronnego malowania ścian i sufitów z zapraw cementowych, cementowo-wapiennych, gipsowych, cegły, płyt gipsowo-kartonowych, drewnianych, drewnopochodnych oraz tapet, również tych z włókna szklanego.

Zapraszamy do skorzystania z promocji!