15.12.2022

Tikkurila przedstawia V413 Rosy Moment - Kolor Roku 2023

Tikkurila prezentuje kolekcję Tikkurila Color Now 2023, której sercem jest Kolor Roku V413 Rosy Moment - kolor emanujący ciepłem, empatią, poczuciem więzi i wspólnoty.

Mglisty, przygaszony odcień różu V413 jest inspirowany momentem, kiedy dwa życia się ze sobą splatają. Oddaje delikatną, nieuchwytną międzyludzką więź – zarówno z bliskimi, z którym dzielisz życie od zawsze, jak i osobami, które niedawno spotkałeś na swojej drodze.

To odcień „miękki”, ciepły, wyciszony, lekko „przydymiony”, który zapewnia mnóstwo możliwości aranżacyjnych. Zastosowany na dużych powierzchniach pozwoli wykreować bardzo intymną, ciepłą, komfortową atmosferę. Użyty na mniejszych fragmentach czy detalach sprawi, że wnętrze zyska interesujący charakter. Doskonale sprawdzi się w stylu boho i skandynawskim, a nowoczesnemu wnętrzu doda przytulności. V413 Rosy Moment pozwala pięknie wyeksponować naturalne materiały, jak drewno, marmur, rattan, wspaniale kontrastuje też z betonem i metalem.

Kolorowi Roku towarzyszą w najnowszej kolekcji jasne i delikatne kolory, intensywne turkusy i żółcienie oraz ciemne barwy dodające kolekcji charakteru. Wszystkie kolory idealnie do siebie pasują i można je łączyć w dowolnych kombinacjach.

Wysokiej jakości produkty marki Tikkurila dostępne są w naszym oddziale w Szczecinie.