11.04.2024

Marki MODECO EXPERT i HOME TOOLS już dostępne w B plus B w Modlnicy!

Miło nam poinformować, iż w naszym oddziale w Modlnicy zakończyliśmy proces wprowadzania nowych regałów z asortymentem marki MODECO EXPERT i HOME TOOLS, których dystrybutorem jest firma Rawlplug.

MODECO EXPERT to dynamicznie rozwijająca się marka narzędzi ręcznych i elektronarzędzi. Ofertę stanowią starannie wyselekcjonowane podstawowe narzędzia ręczne (wkrętaki, szczypce, obcinaczki, młotki, imadła), ale również najwyższej jakości narzędzia budowlane (pace, kielnie, szpachelki, poziomice, narzędzia glazurnicze ), mechaniczne (klucze zwyczajne, płaskie, dynamometryczne) i pomiarowe (taśmy miernicze, miary zwijane i składane, suwmiarki, kątowniki) oraz akcesoria BHP. Narzędzia i elektronarzędzia MODECO EXPERT to produkty, które sprawdzą się w różnego rodzaju zastosowaniach i sprostają oczekiwaniom wielu grup użytkowników – od majsterkowiczów amatorów po specjalistów pracujących na co dzień przy remontach czy na budowach.

HOME TOOLS to marka narzędzi ręcznych, pomiarowych, mechanicznych i budowlanych, które idealnie sprawdzą się w każdym domu. W asortymencie znajduje się szeroka gama narzędzi podstawowych takich jak: wkrętaki, szczypce czy młotki, a także nożyki, piły, kielnie, szpachle, pace i akcesoria do elektronarzędzi, niezbędne w każdej domowej skrzynce narzędziowej. Wszystkie produkty oferowane są w rożnych rozmiarach i sprzedawane pojedynczo lub w zestawach - tak, by jak najlepiej trafiać w potrzeby ich użytkowników.