9.02.2022

Interaktywny katalog produktów ISOVER

ISOVER – producent rozwiązań z wełny mineralnej szklanej i skalnej – udostępnia swój pierwszy interaktywny katalog produktów.

Katalog to kompleksowe narzędzie, prezentujące gamę izolacji termicznych i akustycznych w budownictwie, obejmującą: dachy skośne, ściany zewnętrzne, ściany działowe, garaże, a także ofertę paroizolacji, akcesoriów montażowych oraz rozwiązań systemowych ISOVER z produktami RIGIPS i WEBER. 

Zebrane dane techniczne oraz informacje na temat produktów i rozwiązań systemowych, o które najczęściej pytają wykonawcy, inwestorzy, architekci i dystrybutorzy oraz interaktywny charakter wydawnictwa sprawia, że jest on pomocny na każdym etapie inwestycji, od planowania po realizację.

Przygotowana przez ISOVER baza danych jest też zbiorem informacji dla inwestorów, dotyczącym technologii budowlanych. Przedstawia zalecane przez ekspertów rozwiązania dla energooszczędnego, komfortowego i bezpiecznego budownictwa. Tekst uzupełniają czytelne i szczegółowe przekroje, prezentujące zastosowanie danych produktów w praktyce.

Opracowanie zostało zaprojektowane z myślą o cyfrowej dystrybucji. Dzięki tej formie każdy odbiorca zyskuje szybki i łatwy dostęp do dodatkowych informacji, m.in. kart produktowych oraz aktualnych dokumentów DWU czy EPD. Ponadto, za pomocą jednego kliknięcia może przenieść się na strony internetowe Isover, Rigips oraz Weber, gdzie znajdzie więcej danych dotyczących konkretnych rozwiązań oraz systemów.

Katalog dostępny jest na stronie: www.e-isover.pl/katalog-produktow/ oraz w wersji do pobrania pod adresem: www.isover.pl/pobierz