10.08.2021

Gładź polimerowa Stabill PM-50 świetna jakość w nowej odsłonie!

Stabill PM-50 Gładź polimerowa biała to produkt, który zastąpił dotychczasową gładź akrylową PMA-50.

W nowej gładzi dzięki zastosowaniu najnowszej generacji dyspersji polimerowej, uzyskano pożądane przez wykonawców walory:
- wydłużony czas na szlifowanie nałożonej gładzi do co najmniej dwóch tygodni, dzięki czemu organizacja pracy będzie jeszcze łatwiejsza,
- powiększona dwukrotnie dozwolona grubość warstwy do aplikacji w jednej operacji (aż do 4 mm). Nakładając pierwszą warstwę można od razu zniwelować większe falowania powierzchni i zapełnić głębsze ubytki i obicia. W efekcie można uzyskać  znaczne skrócenie czasu realizacji prac,
- najważniejsze jednak jest to, że zwiększenie uniwersalności i elastyczności gładzi nie wpłynęło na pozostałe parametry produktu. Masę (w dalszym ciągu) można aplikować ręcznie, wałkiem oraz wszystkimi rodzajami maszyn do nakładania gładzi.

PM-50 przeznaczona jest do wykonywania najwyższej jakości cienkowarstwowych wypraw finalnych na równych powierzchniach. Może służyć także do niwelowania niewielkich nierówności i ubytków oraz do cienkowarstwowego szpachlowania płyt G-K oraz ich spoinowania z użyciem taśmy zbrojącej. Do stosowania na ścianach i sufitach wewnątrz pomieszczeń nienarażonych na bezpośredni kontakt z wodą.

Gładź PM-50 dostępna jest w naszych oddziałach w Czechowicach-Dziedzicach, Jarosławiu, Krakowie-Modlnicy oraz Tarnowie.