8.03.2023

Gips Szpachlowy DELTA w nowym opakowaniu i w Programie Fachowiec Atlasa

Znany i ceniony na rynku Gips Szpachlowy DELTA Dolina Nidy to mieszanka przeznaczona do ręcznego spoinowania płyt gipsowo-kartonowych wewnątrz budynków, bez konieczności stosowania taśm zbrojących.

Dzięki temu skraca się czas spoinowania i zmniejsza jego koszty. Zaprawa uzyskana po zmieszaniu materiału z wodą, jest plastyczna i łatwa do nakładania oraz profilowania. Po stwardnieniu masa tworzy bardzo trwałe połączenie płyt gipsowo-kartonowych. Zawartość włókien celulozowych wzmacnia i zagęszcza strukturę materiału, zwiększając jego odporność na spękania i podnosząc wytrzymałość mechaniczną całego połączenia.

Teraz, zgodnie z oczekiwaniami klientów, Gips Szpachlowy DELTA będzie dostępny w opakowaniach foliowych, w wielkościach 5 kg, 10 kg i 20 kg, dopasowanych do potrzeb wykonawców. Nowe opakowania są nowoczesne, trwałe i bardziej funkcjonalne. Szczelne i odporne na warunki atmosferyczne, nie chłoną wody, więc wilgoć nie ma szansy na przedostanie się do suchej mieszanki. 

Dodatkowo produkt został objęty programem lojalnościowym Fachowiec Atlasa, w którym po zebraniu określonej liczby punktów z opakowań wybranych produktów można zamówić wybraną nagrodę.

Gips Szpachlowy DELTA dostępny jest w Krakowie-Modlnicy, Pruszczu Gdańskim, Pszczynie, Tarnowie oraz Toruniu.