2.12.2021

Konkurs „Wnętrze Roku Pfleiderer"

Wystartowała druga edycja konkursu dla architektów, inwestorów, projektantów i wykonawców „Wnętrze Roku Pfleiderer”. 

Realizacje, w których zastosowano materiały Pfleiderer, można zgłaszać do 10 lutego 2022 r. rejestrując je na platformie wnetrzeroku.com. 

Celem konkursu jest wyłonienie najciekawszych, w pełni ukończonych realizacji w branży wykończenia wnętrz oraz meblarskiej, jak również tych w fazie projektowej, w których zastosowano produkty z kolekcji Mood Stories i Mood Stories Comfort Collection.

Zgłoszenia można nadsyłać w aż ośmiu kategoriach, a do zdobycia są nie tylko wysokie nagrody pieniężne, ale również udział w profesjonalnych warsztatach związanych z designem i trendami.
Spośród wszystkich zgłoszonych prac wyłonione zostanie I, II oraz III miejsce. Wygraną stanowią nie tylko atrakcyjne nagrody pieniężne, ale również udział w profesjonalnych warsztatach związanych z trendami i designem jak i limitowany, ekskluzywny wzornik kolekcji Mood Stories. Każdy zwycięzca będzie miał również zapewnioną publikację wygranej realizacji w kilku najpopularniejszych mediach wnętrzarskich w kraju.

Kategorie do których można zgłaszać swoje projekty to:
- wnętrza hotelowe
- opieka zdrowotna 
- wnętrza biurowe
- budynki edukacji zbiorowej 
- wnętrza HORECA 
- wnętrza mieszkalne
- obiekty w fazie projektowej
- obiekty, w których zastosowano dekory z dedykowanych Mood’ów kolekcji Mood Stories

Jury konkursu stanowić będą specjaliści tworzący razem zespół o wszechstronnej wiedzy z różnorodnych dziedzin, m.in. architektury, biznesu, designu, których łączą wspólna pasja – aranżacja wnętrz.

Konkurs ten to doskonała okazja do zaprezentowania i promowania swoich prac. Zgłoszone projekty będą bowiem komunikowane przez firmę Pfleiderer szerokiemu gronu odbiorców w wielu publikacjach.