NOWOŚĆ BLUE DOLPHIN – TAŚMA MALARSKA WASHI
2020-06-09

NOWOŚĆ BLUE DOLPHIN – TAŚMA MALARSKA WASHI

Tym razem prezentujemy Państwu innowacyjną taśmę malarską Washi marki Blue Dolphin.

Specjaliści Blue Dolphin uważnie przeczesują rynek związany z branżą remontowo-budowlaną. Inspiracje czerpią z najróżniejszych miejsc, a skutkiem tego są produkty takie, jak prezentowana taśma malarska Washi, produkowana japońską metodą. 

Wspomniana tradycyjna japońska metoda to wyjątkowy proces, podczas którego powstaje taśma malarska o wielu zaletach. Produkowana jest wyłącznie z papieru ryżowego, dzięki czemu jest bardzo cienka, a przy tym niezwykle wytrzymała, nie chłonie także wilgoci. Oznacza to, że wygodnie się ją aplikuje na powierzchnie, a po malowaniu krawędź odciętych kolorów wygląda imponująco.

Proponowana taśma malarska Washi może być stosowana zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Dzięki temu w prosty, wygodny sposób zabezpieczysz wszystkie malowane powierzchnie. Została ona wyposażona w specjalny bloker zapobiegający podciekaniu farby. Jak widać Washi to taśma korzystająca z tradycyjnych metod i nowoczesnych rozwiązań. Co ważne, może pozostawać na powierzchni do 60 dni, a po jej zerwaniu nie pozostaje żaden ślad.

Dostępne rozmiary:
- 23 mm x 25 m    
- 35 mm x 25 m    
- 35 mm x 50 m