Sopro No.1 403 Silver – innowacyjny klej do wszystkich rodzajów i formatów okładzin
2021-06-23

Sopro No.1 403 Silver – innowacyjny klej do wszystkich rodzajów i formatów okładzin

Do rodziny produktów Sopro dołączył właśnie szybkowiążący klej cementowy do zadań specjalnych.

Zaprawa Sopro No.1 403 silver sprawdzi się idealnie do przyklejania i mocowania każdej okładziny, w każdym formacie, w tym szczególnie do płyt z jasnych, wrażliwych na przebarwienia i odkształcenia kamieni naturalnych. Dzięki niej prace zostaną wykonane profesjonalnie i szybko. 

W zaprawie Sopro No.1 403 silver zastosowano innowacyjną technologię 4w1, która gwarantuje jej wszechstronność i pozwala na wykorzystanie jej do wszystkich rodzajów i formatów okładzin ceramicznych, kamiennych, konglomeratów i mozaiki. 
Jej srebrny kolor świetnie sprawdzi się także do jasnych translucentnych i wrażliwych na przebarwienia płyt z kamienia naturalnego. 

Sopro No.1 403 silver to produkt do zadań specjalnych, szybkowiążący, do wykorzystania wszędzie tam gdzie realizacje wymagają bardzo szybkiego postępu prac. Posiada wydłużony czas użycia aż do 60 minut, co pozwala na wykonywanie prac bez zbędnego pośpiechu, dokładnie i profesjonalnie. Kolejna ważna właściwość produktu to wysoka wczesna wytrzymałość – dzięki niej już po 3 godzinach możliwe jest fugowanie i lekkie obciążenie powierzchni klejonej tą zaprawą.

Klej cementowy Sopro No.1 403 silver to multifunkcyjna, odkształcalna w klasie S1, szybkowiążąca i wysokoelastyczna zaprawa, która została wzbogacona zwiększonym dodatkiem wyselekcjonowanych włókien i tworzyw. Powstała z połączenia wysokiej klasy spoiw, kruszywa kwarcowego o najwyższej czystości i specjalnych tworzyw sztucznych. Dzięki temu charakteryzuje się wysokimi parametrami klejenia i dużą siłą wiązania. 

Zaprawę Sopro No.1 403 silver można wykorzystać niezależnie od tego, czy czeka nas praca w pomieszczeniu, czy na zewnątrz. Świetnie sprawdzi się na ścianach i podłogach, przy montażu podłóg ogrzewanych, podczas prac w obiektach basenowych, na balkonach i tarasach.