Narzędzie do wizualizacji wnętrz online - Room Designer marki Pfleiderer
2019-12-19

Narzędzie do wizualizacji wnętrz online - Room Designer marki Pfleiderer

Room Designer to narzędzie internetowe stworzone przez firmę Pfleiderer z myślą o architektach, projektantach wnętrz, umożliwiające porównywanie i dobór produktów bez wychodzenia z domu.

Czy ten dekor pasuje do salonu, czy lepiej prezentuje się w sypialni? Jakie kolory i dekory wybrać do aranżacji biura, a jakie do projektu recepcji hotelowej? Wszystko można sprawdzić online. Do wyboru jest ponad 400 dekorów. Wystarczy tylko kilka kliknięć, aby nowe pomysły i koncepcje z wykorzystaniem rozwiązań Pfleiderera zobaczyć w wirtualnych przestrzeniach.
Modelowe strefy domowe to między innymi: łazienka, kuchnia, salon, pokoje dla dzieci i młodzieży, a także mieszkanie dla seniorów. W segmencie użytkowym znajdziemy natomiast wnętrza hotelowe, biurowe i sklepowe, przyczepę kempingową, jacht oraz pokój w placówce medycznej.
Dzięki łatwej i czytelnej nawigacji poruszanie się po różnych grupach dekorów jest intuicyjne. Wystarczy wybrać obszar tematyczny, aby przeglądać dekory jednobarwne, reprodukcje drewna, kamienia i materiałów oraz propozycje kreatywne. Wzory dębu, sosny, marmuru, betonu lub konkretny odcień czerwieni - wszystko można szybko znaleźć dzięki dostępnej funkcji filtrowania wyników.
Co więcej, narzędzie umożliwia komplementarną wizualizację przestrzeni: od koloru ścian, przez dekory mebli, półek, blatów, po uchwyty meblowe, kolor tapicerki czy podłogi.
Dodatkowo przy pomocy suwaka możemy porównać dwa różne projekty wyświetlone obok siebie. Po stworzeniu konceptu pomieszczenia możemy zapisać go na liście ulubionych lub zachować jako obraz w wysokiej rozdzielczości. Wersja do druku również zawiera listę wykorzystanych dekorów.
Pfleiderer Room Designer to idealna propozycja dla osób poszukujących inspiracji, dla projektantów, którzy chcą szybko dopracować przygotowywane aranżacje, zweryfikować wizje i pomysły. Tutaj każdy użytkownik sprawnie i w łatwy sposób wypróbuje ponad 400 dekorów – zarówno na komputerze stacjonarnym, jak i na urządzeniu przenośnym.