Rozgrzewające nagrody od ROCKWOOL - konkurs!
2020-01-16

Rozgrzewające nagrody od ROCKWOOL - konkurs!

Gwarantowane nagrody są w zasięgu Twojej ręki! Wystarczy zgłosić realizację ocieplenia wolnostojącego domu jednorodzinnego wełną skalną ROCKWOOL, aby po potwierdzeniu realizacji otrzymać jedną z nagród.

Zgłoś realizacje i odbierz gwarantowane nagrody, to promocja przygotowana dla wykonawców, którzy wykonują ocieplenia domów jednorodzinnych wełną skalną ROCKWOOL. Zasady są proste: wystarczy zgłosić ocieplenie domu jednorodzinnego wełną skalną ROCKWOOL, wybrać nagrodę i poczekać na kontakt konsultanta. Powierzchnia ocieplana wełną skalną powinna być większa niż 120 m2, natomiast całkowita powierzchnia wolnostojącego domu jednorodzinnego nie może przekraczać 350 m2. Po zgłoszeniu, każda realizacja jest sprawdzana przez doradcę techniczno-handlowego, a po pozytywnej weryfikacji, wykonawca otrzymuje wybraną przez siebie nagrodę. W trakcie jednej akcji wykonawca może zgłosić 5 realizacji, mogą to być zarówno ocieplenia ścian zewnętrznych, jak i poddaszy. Za każdym razem do wyboru jest kilka różnych nagród, a wśród nich pakiety ubrań roboczych, narzędzia, elektronarzędzia i inne gadżety przydatne podczas pracy (nie tylko wykonawcy).
Akcja trwa od 07.01.2020 r. do 03.05.2020 r.
Więcej informacji o konkursie oraz regulamin akcji znajdziecie Państwo u Organizatora: OSKAR WEGNER Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie przy Alei Wojska Polskiego 156, oraz na stronie internetowej https://www.rockwool.pl/superwykonawca/promocja/.