Dwuskładniowe masy Izohan w nowej formule!
2020-05-07

Dwuskładniowe masy Izohan w nowej formule!

Miło nam poinformować, iż firma Izohan jako pierwszy polski producent wdraża innowacyjną technologię wytwarzania mas hydroizolacyjnych w oparciu o emulsję drobnocząsteczkową.

Nowa formuła dotyczy następujących mas dwuskładnikowych KMB:
- IZOHAN WM 2K
- HYDROLEX 2E
- IZOHAN WM 2K PLUS
- HYDROLEX 2E STYRO.
 
Produkty te uzyskały wszystkie zalety nowej formuły:
- lepsze właściwości hydroizolacyjne 
- łatwiejszą aplikację 
- większe bezpieczeństwo
- szybsze prowadzenie prac.

Lepsze właściwości hydroizolacyjne to mniejszy rozmiar cząstek i zarazem głębsza penetracja w głąb podłoża, a także większa przyczepność powłoki, dzięki czemu w znaczący sposób polepszyły się właściwości hydroizolacyjne produktów. Gwarantuje to całkowite zabezpieczenie podłoża przed oddziaływaniem wody.
Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii drobnocząsteczkowej produkty posiadają unikalne właściwości robocze wpływające na niespotykaną wcześniej łatwość aplikacji oraz jednorodność i gładkość powłoki. Produkty doskonale sprawdzą się podczas aplikacji zarówno za pomocą pacy, jak i urządzenia natryskowego.
Produkty gwarantują szybkie wiązanie nawet w wahających się warunkach. Zyskały one również podwyższoną odporność na uszkodzenia mechaniczne, co przekłada się na ograniczenie ryzyka przerwania ciągłości izolacji.  
Ulepszona receptura pozwala na ograniczenie ilości operacji roboczych potrzebnych do uzyskania odpowiedniej grubości hydroizolacji. Skróceniu uległy również przerwy między nimi – możliwa jest aplikacja dwóch warstw podczas jednego dnia roboczego.   
Wszystkie opakowania wyrobów z nową formułą będą oznaczone charakterystycznym żółtym znaczkiem.