TIKKURILA MASTER SOLUTION - NOWE PRODUKTY DO DACHÓW DLA PROFESJONALISTÓW
2020-08-24

TIKKURILA MASTER SOLUTION - NOWE PRODUKTY DO DACHÓW DLA PROFESJONALISTÓW

Informujemy, iż Tikkurila wprowadza na rynek nową serię wysoce funkcjonalnych produktów do pielęgnacji i renowacji pokryć dachowych oraz zewnętrznych elementów budynków – Tikkurila Master Solution.

Wyroby są przeznaczone dla wyspecjalizowanych ekip wykonawczych i pozwalają na kompleksowe zadbanie o trwałość i estetykę tej części domu. Zastosowanie profesjonalnych produktów z serii Tikkurila Master Solution stanowi alternatywę dla wymiany dachu, umożliwiając skuteczne zabezpieczenie i odświeżenie betonowych, bitumicznych lub metalowych pokryć dachowych zaledwie w ciągu kilku dni. W ramach linii Tikkurila Master Solution dostępne są środki do fizycznego i antybiologicznego czyszczenia dachów, jak również produkty niezbędne do kompleksowej renowacji, takie jak podkłady i preparaty zabezpieczające przed rdzą i wilgocią. Ważnym elementem składowym tego rozwiązania są też powłoki ochronne w formie farb nawierzchniowych, umożliwiające odświeżenie dachów i innych elementów zewnętrznych budynku w wybranym kolorze i stopniu połysku.
W dedykowanym wzorniku barw Tikkurila Master Solution znajduje się 13 gotowych kolorów, jednak istnieje też możliwość barwienia farb z tej linii na blisko 1400 odcieni. Pozwala to na przywrócenie dawnego blasku dachu, a w razie potrzeby nawet zupełną zmianę jego kolorystyki. Farby te tworzą oddychającą i odpychającą wodę powierzchnię, która jest odporna na promieniowanie UV i negatywny wpływ warunków pogodowych. W rezultacie, zapewniają one doskonałą ochronę przed deszczem, śniegiem, słońcem i innymi warunkami atmosferycznymi.
Tikkurila Master Solution to seria przyjaznych dla środowiska wodorozcieńczalnych produktów o szybkoschnącej formule, ułatwiającej sprawne przeprowadzenie prac. Pozwalają na ograniczenie wpływu na planetę również dzięki wyeliminowaniu odpadów związanych z procesem utylizacji starego dachu i produkcją nowego.

Produkty marki Tikkurila znajdują się w stałej ofercie naszego oddziału w Szczecinie.