Gotowe elementy z płyt gipsowo-kartonowych od Knauf
2019-11-19

Gotowe elementy z płyt gipsowo-kartonowych od Knauf

Informujemy o wprowadzeniu do oferty Knauf gotowych elementów z płyty gipsowo-kartonowej do zabudowy i aranżacji pomieszczeń.

1) Półka Sufitowa G-K LED – do montażu sufitu podwieszanego po obwodzie pomieszczenia lub wzdłuż ściany. Możliwość instalacji oświetlenia punktowego lub liniowego LED.

Dostępne opakowania: Półka sufitowa Knauf G-K LED 375 x 125 x 2000

2) Maskownica G-K Karnisza – do zasłonięcia karnisza. Możliwość instalacji oświetlenia LED od wewnętrznej strony. Można go również wykorzystać do montażu regału lub półki.

Dostępne opakowania: Maskownica Knauf G-K karnisza 50 x 200 x 2000

3) Maskownica G-K do rur U50 i U100 – gotowy element gipsowy w kształcie litery U do maskowania rur o przekroju 50 mm oraz 100 mm. Odpowiedni do zabudowy rur CO, pionów kanalizacyjnych, instalacji wodociągowej.

Gotowe konstrukcje Półki Sufitowej G-K LED, Maskownicy G-K Karnisza, Maskownicy G-K do rur U50 i U100 wykonane są z płyty gipsowo- kartonowej i wypełnione od wewnątrz styropianem. 

Wszystkie elementy zapewniają:
→ pracę bez profili i narożników
→ zawsze idealne kąty
→ zawsze powtarzalny kształt
→ sztywną konstrukcję
→ prosty i szybki montaż
→ gwarantowany efekt
→ oszczędność czasu i pieniędzy.

Powyższe konstrukcje pozwalają skrócić czas montażu nawet o 80%, w porównaniu do tradycyjnej metody. Dzięki ich zastosowaniu, odpada czasochłonny montaż konstrukcji z profili oraz narożników, docinanie wielu małych fragmentów płyty i precyzyjne szpachlowanie.