GumBit Eco – nowość na rynku hydroizolacji fundamentów i dachów
2021-06-16

GumBit Eco – nowość na rynku hydroizolacji fundamentów i dachów

Modyfikowana masa dyspersyjna GumBit Eco - produkt o najwyższych parametrach użytkowych, to nowość w ofercie BMI Icopal.

BMI Icopal, światowy ekspert hydroizolacji, stale rozwija swoją ofertę, niezmiennie dbając o ich najwyższą jakość. Dopuszcza do sprzedaży tylko te produkty, które spełniają wszystkie wymagania zawarte w polskich i europejskich normach. Nie inaczej jest w przypadku modyfikowanej masy dyspersyjnej GumBit Eco przeznaczonej do izolacji przeciwwilgociowej i przeciwwodnej.

Produkt stosowany jest do wykonywania zabezpieczeń powłokowych części podziemnych budynków, takich jak ściany fundamentowe i inne elementy budowlane stale zagłębione w gruncie. Wykorzystywany jest również do konserwacji i renowacji asfaltowych pokryć dachowych oraz wykonywania bezspoinowych pokryć dachowych. Sprawdzi się też przy gruntowaniu podłoża po odpowiednim jego rozcieńczeniu.

WŁAŚCIWOŚCI:
- chroni konstrukcje budowlane przed działaniem wilgoci, wody gruntowej i opadowej
- w przypadku renowacji, skutecznie zabezpiecza powierzchnie bitumiczne pokryć dachowych wpływając pozytywnie na zasklepianie mikropęknięć oraz zachowując odpowiednią giętkość i odporność na spływanie warstwy hydroizolacyjnej. 

Gumbit Eco dostępny jest w opcji 10 i 20 kg.

Produkty BMI Icopal znajdują się w stałej ofercie naszego oddziału w Toruniu.