O nas

Firma B plus B istnieje na rynku od ponad 30 lat, zapewniając swoim klientom wysokiej jakości materiały budowlane oraz kompletne rozwiązania systemowe w 6 oddziałach zlokalizowanych w całej Polsce.

Ofertę dedykujemy firmom handlowym, inwestorom, wykonawcom. To właśnie z myślą o nich rozwijamy sprzedaż hurtową, jednocześnie gwarantując kompleksową obsługę na najwyższym poziomie.

Mając na uwadze komfort oraz zadowolenie naszych klientów oferujemy profesjonalne doradztwo w wyborze produktów.

Nieustannie poszerzamy asortyment o nowe wyroby wiodących polskich oraz zagranicznych producentów materiałów budowlanych. Jesteśmy dystrybutorem produktów marek takich jak: Ceresit, Megaron, Arsanit, Baumit, Izolex, Atlas, Mapei oraz wielu innych. Naszym priorytetem jest dbałość o ich najwyższą jakość.

Doskonała organizacja oraz logistyka pozwalają nam na realizację zamówień już w 48 h od momentu ich złożenia.

Nasze etyczne podejście do prowadzenia biznesu oraz wyniki firmy zostały wielokrotnie docenione w prestiżowych rankingach. Możemy pochwalić się nagrodami Gazele Biznesu przyznawanymi przez wydawcę Pulsu Biznesu dla najprężniej rozwijających się firm. Gazele zdobywamy co roku, od edycji 2005. Otrzymaliśmy także wyróżnienie w rankingu Diamenty miesięcznika Forbes 2010.

Zapraszamy do współpracy!